motoger

Szyba tylna Skoda Favorit

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit

Sprzedawcy części do Skoda Favorit:

giełda części śląsk
auto części zamienne
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto szrot
gielda czesci
części używane opel
moto2.pl
auto części poznań
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części gliwice
giełda części słomczyn
moto2
giełda części
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn

Cena Szyba tylna Skoda Favorit Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Skoda Favorit znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szyba tylna. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Szyby. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-25 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Szyba tylna do Skoda Favorit jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyba tylna Skoda Favorit 1.9 2006 sedan. Tanio Szyba tylna Skoda Favorit 1.9 2006 sedan. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.9 i wyprodukowany został w roku 2002. Buda tego pojazdu to sedan i jest to auto producenta Skoda. Ten model Favorit na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, 135L, fabia I, 1,3, 135L, 135.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szyba tylna . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Skoda Favorit. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Skoda Favorit. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Dowiedziałem się od kolegi że Skoda Favorit to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Favorit bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Skoda Favorit. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane szyba tylna do Favorit. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem szyba tylna. Nie wiem czy szyba tylna pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Gdzie szukać szyba tylna najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Skoda Favorit. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć szyba tylna. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Skoda Favorit. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  szyba tylna w Skoda Favorit. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę szyba tylna do Skoda Favorit. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szyba tylna. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Tam mają dużo szyba tylna. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Skoda Favorit na części.  


KONTAKT

tanio Szyba tylna Skoda Favorit

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyba tylna Skoda Favorit
Szyba tylna Skoda Favorit Szyba tylna Skoda Favorit
Copyright © 2025. MOTOGER.pl